... ieškokime gyvenime deimančiukų.‟ Juozas Tumas - Vaižgantas

Apie gimnaziją

Mūsų vizija: 

Atvira kaitai, motyvuojanti ir teikianti kokybiškas švietimo paslaugas gimnazija.

Mūsų misija:

Teikti kokybišką ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį ir vidurinį formalųjį ugdymą ir neformalųjį vaikų švietimą ir ugdyti kompetencijas, būtinas šiuolaikinėje visuomenėje.

 

 

Nuorodos

 moodle

Naudojames TAMO

 Online logo

   emokykla-logo

  vimeo-logo

  LAMA BPO logo

  AIKOS

  Smm logo

      1000

  ptvf logo

 esfa viešinimas

 Patyciu dezute

Fiksavimas

   Mūsų gimnazija jau antrus metus dalyvauja tarptautiniame ERASMUS+ programos projekte ,,Atverkime duris neformaliam ugdymui”. Gegužės 6-9 d. d. Rumunijoje vyko ketvirtas paskutinis šio daugiašalio projekto dalyvių susitikimas. Į Krajovą atvyko Turkijos, Graikijos, Nyderlandų, Lenkijos ir Lietuvos delegacijos. Mūsų gimnazijai atstovavo projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja J. Garbauskienė ir darbo grupės nariai – gimnazijos direktorius A. Kirvėla, informacinių technologijų mokytoja A. Fjellbirkeland ir lietuvių kalbos mokytoja J. Gutmanienė.

   Pirmąją dieną džiaugėmės vėl sutikę senokai matytus, jau draugais tapusius kitų šalių atstovus. Projekto koordinatorė Simona Nora Negru priėmė mus savo vadovaujamoje Ghindeni mokykloje. Šeimininkai aprodė mokyklą, pristatė projekto metu vykdytas veiklas. Susitikime diskutavome apie projekto rezultatus: tinklalapį, neformalias pamokas, kuriose naudojome netradicinius ugdymo metodus, žodynėlį, naujienlaiškius, jų naudą projekto dalyviams. Po trumpo susitikimo su Ghindeni miestelio meru, įsikūrėme jaukiame vaikų darželio kieme. Mokyklos mokiniai ir mokytojai, apsirengę spalvingais tautiniais drabužiais, šoko, dainavo, kvietė į ratelį ir visus projekto dalyvius. Vaišinomės nacionaliniais patiekalais, stebėjome, kaip rišamos ryžių šluotos. Dirbdami grupėmis diskutavome apie projekto vadybą, stebėseną ir vertinimą, finansinius išteklius ir t.t. Pirmoji susitikimo diena neformalioje aplinkoje netruko prabėgti.

   Gegužės 7 d., šeštadienį, dalyvavome tarptautinėje konferencijoje ,,Kaip neformalaus ugdymo metodus panaudoti formaliame ugdyme". Konferenciją organizavo projekto partneriai iš CJRAE mokyklos Rumunijoje. Šiame renginyje savo darbo praktika pasidalino visos projekto dalyvės, pristatė įdomiausias veiklas, sėkmingiausias pamokas, kuriose naudojami neformalaus ugdymo metodai. Mūsų gimnazijos veiklą pristatė direktorius A. Kirvėla ir J. Garbauskienė. Konferencijoje pamatėme ir projekto veiklų rezultatą - knygelę su visų šalių gerosios praktikos pavyzdžiais: pamokų aprašymais, nuotraukomis, mokinių ir mokytojų atsiliepimais. Parsivežėme ir kalendorių, iliustruotą projekto šalių ir dalyvių nuotraukomis.

   Sekmadienį aplankėme Dunojaus užtvanką ir elektrinę, kurioje įkurtas muziejus ir mokiniams dažnai vedami neformalaus ugdymo užsiėmimai. Keliaudami Dunojaus upe ir besigrožėdami nuostabiais Rumunijos ir Serbijos pakrančių vaizdais, aptarėme projekto sklaidą, klausimynų rezultatus ir išvadas.

   Pirmadienį lankėme etnografijos ir archeologijos muziejus. Rumunijoje, kaip ir Lietuvoje, muziejininkai rengia edukacines programas mokiniams. Mes ne tik apžiūrėjome ekspozicijas, bet patys išbandėme neformalaus ugdymo metodus, taikomus šiuose muziejuose. Projekto partneriai iš Rumunijos Matei Basarab mokyklos pakvietė apsilankyti jų įstaigoje. Čia buvo surengta paroda, atspindinti visas dvejų metų projekto veiklas. Projekto dalyviai aptarė vieno iš projekto rezultatų – elektroninės gerųjų praktikos pavyzdžių knygos struktūrą ir sudarymą, diskutavo apie veiklas likusiam projekto laikui.

   Išsiskyrėme su draugais – tikimės, kad ne visam laikui, o iki kito bendro projekto.

Joana Gutmanienė, Jolanta Garbauskienė, Asta Fjellbirkeland

20160506 102313 20160506 111550 20160506 121528-1 20160507 140238-1 20160509 103413 20160509 134648

Kontaktinė informacija

 Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija

Kodas: 190048540

J. Tumo-Vaižganto g. 103, Svėdasai, LT-29351 Anykščių r.

tel. (8 381) 57206,

tel./faks. (8 381) 57306,

el.paštas svedasu.mokykla@gmail.com 

Paramos sąskaita: LT 277182100000142866

 

Skirkite 1,2% pajamų

mokesčio gimnazijai

Atsisiųsti formą FR5012

Pildymo pavyzdys

Taisyklingai kalbėkime

2017 metai – Kalbos kultūros metai

Taisyklingai  kalbėkime

Atstovauti kam? Pvz.: atstovauti klasei, mokyklai.

Prieiti prie išvados, prieiti išvadą (ne išvados).

Įtakoti (= veikti, paveikti, lemti, turėti įtakos, daryti įtaką).

 

2017-2019 m. mokykloje vykdomas projektas: Naujų gamtos mokslų bendrojo ugdymo metodų kūrimas

Proj gamt moksl

Pamokų laikas

Pamokų laikas 1 klasei

1. 8.00  8.35

2. 8.55  9.30

3. 10.00  10.35

4. 11.05  11.40

5. 12.05  12.40

Pamokų laikas 2 - 8 ir Ig-IVg klasėms

1. 8.00  8.45

2. 8.55  9.40

3. 10.00  10.45

4. 11.05  11.50

5. 12.05  12.50

6. 13.00  13.45

7. 13.55  14.40

Tvarkaraščiai

„Mes mokomės su egzaminatoriumi“

egzaminatorius pav

PATYČIŲ PREVENCIJA

Aktuali informacija

OLWEUS patyčių ir smurto prevencijos programa

Patyčių prevencijos tvarkos aprašas

Gimnazija 2016-2017 m.m. dalyvavo tarptautinėje vaikų socialinių gebėjimų ugdymo programoje „Zipio draugai“:

zipis

Padėka už dalyvavimą „Veiksmo savaitėje be patyčių 2017“:

padeka be patyciu

vaiku linija

be patyciu veiksmo 2

Lankstinukai apie elektronines patyčias:

Mokiniams

Tėvams (globėjams, rūpintojams)

Ugdymo įstaigų darbuotojams

Nebūk naivus kelyje sąjungos iniciatyva „Mes prieš smurtą“

Gimnazijos dokumentai:

Patyčių prevencijos ir intervencijos tvarkos aprašas

Gimnazijos mokinių elgesio taisyklės

Saugaus elgesio atmintinė