... ieškokime gyvenime deimančiukų.‟ Juozas Tumas - Vaižgantas

Apie gimnaziją

Mūsų vizija: 

Atvira kaitai, motyvuojanti ir teikianti kokybiškas švietimo paslaugas gimnazija.

Mūsų misija:

Teikti kokybišką ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį ir vidurinį formalųjį ugdymą ir neformalųjį vaikų švietimą ir ugdyti kompetencijas, būtinas šiuolaikinėje visuomenėje.

 

 

Nuorodos

 moodle

Naudojames TAMO

 Online logo

   emokykla-logo

  vimeo-logo

  LAMA BPO logo

  AIKOS

  Smm logo

      1000

  ptvf logo

 esfa viešinimas

 Patyciu dezute

IMG 3628    Mūsų gimnazija dalyvauja tarptautiniame ERASMUS+ projekte ,,Atverkime duris neformaliam ugdymui”. Kovo 3-8 d. Graikijoje vyko 1-asis šio daugiašalio projekto dalyvių susitikimas. Mūsų gimnazijai atstovavo projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja J. Garbauskienė ir darbo grupės narės - informacinių technologijų mokytoja A. Fjellbirkeland ir lietuvių kalbos mokytoja J. Gutmanienė.

   Atvykusios į Atėnus, skubėjome susipažinti su šiuo miestu, garsėjančiu savo praeitimi. Daugybė siaurų, nuožulnių gatvelių, geltoni taksi ir motoroleriai, suvenyrų parduotuvėlės ir daugybė kavinių – toks pirmasis įspūdis. Lydimos geranoriškai nusiteikusių graikų apžiūrėjome senamiestį, vakare pasigėrėjome ant kalvos stūksančiu įspūdingai apšviestu Akropoliu. Kitą dieną aplankėme Valstybinį archeologijos muziejų, kuriame demonstruojamas įvairių amžių Graikijos menas. Užkopėme ant kalvos viršūnės, kur buvo įsikūręs Akropolis. Nuo kalvos atsiveria įspūdingas Atėnų vaizdas, papėdėje matyti antikinio teatro, Jupiterio šventyklos liekanos, olimpinis stadionas.

   Iš Atėnų keliavome į Trikalą, kur vyko pagrindiniai projekto užsiėmimai. Besižvalgant pro autobusiuko langą, gėrintis besikeičiančiais vaizdais, alyvmedžių plantacijomis, kalnais, neprailgo ir kone 5 val. trukusi kelionė. Trikaloje mus su kolegomis iš Rumunijos, Turkijos ir Lenkijos svetingai priėmė Trikalos technikos mokyklos kolektyvo atstovai. Kaip įprasta projektų mobilumų metu buvome pakviesti į miesto Meriją. Miesto Rotušėje energinga graikė, pasakų kūrėja, papasakojo ir pademonstravo, kaip vaikai kartu su tėvais kuria pasakas. Pabuvome jos mokiniais, graikiškai sudainavome eiliuotą pasaką apie vilką, įsimylėjusį avelę. Kiti graikai mokytojai pasidalino savo patirtimi, kaip taiko neformalaus ugdymo metodus siekdami kelti mokinių motyvaciją, mokydami bendradarbiauti. Mums jie   parodė ir papasakojo, kaip neformalioje aplinkoje (muziejuje-mečetėje, miesto senamiestyje, malūne) veda pamokas, kaip taiko informacines technologijas, įrankius. Susitikimo metu buvo diskutuojama apie kitas projekto veiklas, informacijos sklaidą ir jos perteikimo formas.

   Dvi dienas praleidusios Trikaloje, aplankėme Meteorą – kopėme į uolas, ant kurių įsikūrę 6 veikiantys vienuolynai. Užburiantis gamtos grožis, nepakartojami vaizdai buvo tarsi dar viena dovana atsisveikinant su svetingais kolegomis iš Trikalos. Išsiskirdami nesakėme sudie, nes jau rugpjūčio mėnesį susitiksime Lietuvoje.

   Grįžome iš kelionės kupinos įspūdžių ir planų, kaip perteiksime savo kolegoms tai, ką pamatėme, kaip vykdysime projekto veiklas ir ruošimės priimti svečius savo gimnazijoje.

 Projekto pristatymas čia.

                                                                                                                                                                           J. Gutmanienė

 IMG 3566

Kontaktinė informacija

 Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija

Kodas: 190048540

J. Tumo-Vaižganto g. 103, Svėdasai, LT-29351 Anykščių r.

tel. (8 381) 57206,

tel./faks. (8 381) 57306,

el.paštas svedasu.mokykla@gmail.com 

Paramos sąskaita: LT 277182100000142866

 

Skirkite 1,2% pajamų

mokesčio gimnazijai

Atsisiųsti formą FR5012

Pildymo pavyzdys

Taisyklingai kalbėkime

2017 metai – Kalbos kultūros metai

Taisyklingai  kalbėkime

Atstovauti kam? Pvz.: atstovauti klasei, mokyklai.

Prieiti prie išvados, prieiti išvadą (ne išvados).

Įtakoti (= veikti, paveikti, lemti, turėti įtakos, daryti įtaką).

 

2017-2019 m. mokykloje vykdomas projektas: Naujų gamtos mokslų bendrojo ugdymo metodų kūrimas

Proj gamt moksl

Pamokų laikas

Pamokų laikas 1 klasei

1. 8.00  8.35

2. 8.55  9.30

3. 10.00  10.35

4. 11.05  11.40

5. 12.05  12.40

Pamokų laikas 2 - 8 ir Ig-IVg klasėms

1. 8.00  8.45

2. 8.55  9.40

3. 10.00  10.45

4. 11.05  11.50

5. 12.05  12.50

6. 13.00  13.45

7. 13.55  14.40

Tvarkaraščiai

„Mes mokomės su egzaminatoriumi“

egzaminatorius pav

PATYČIŲ PREVENCIJA

Aktuali informacija

OLWEUS patyčių ir smurto prevencijos programa

Patyčių prevencijos tvarkos aprašas

Gimnazija 2016-2017 m.m. dalyvavo tarptautinėje vaikų socialinių gebėjimų ugdymo programoje „Zipio draugai“:

zipis

Padėka už dalyvavimą „Veiksmo savaitėje be patyčių 2017“:

padeka be patyciu

vaiku linija

be patyciu veiksmo 2

Lankstinukai apie elektronines patyčias:

Mokiniams

Tėvams (globėjams, rūpintojams)

Ugdymo įstaigų darbuotojams

Nebūk naivus kelyje sąjungos iniciatyva „Mes prieš smurtą“

Gimnazijos dokumentai:

Patyčių prevencijos ir intervencijos tvarkos aprašas

Gimnazijos mokinių elgesio taisyklės

Saugaus elgesio atmintinė