Apie gimnaziją

Mūsų vizija:

Atvira kaitai, motyvuojanti ir teikianti kokybiškas švietimo paslaugas gimnazija.

Mūsų misija:

Teikti kokybišką ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį ir vidurinį formalųjį ugdymą ir neformalųjį vaikų švietimą ir ugdyti kompetencijas, būtinas šiuolaikinėje visuomenėje.

moodle

Naudojames TAMO

Online logo

emokykla-logo

vimeo-logo

LAMA BPO logo

AIKOS

Smm logo

ptvf logo

esfa viešinimas

Patyciu dezute

IMG 3628    Mūsų gimnazija dalyvauja tarptautiniame ERASMUS+ projekte ,,Atverkime duris neformaliam ugdymui”. Kovo 3-8 d. Graikijoje vyko 1-asis šio daugiašalio projekto dalyvių susitikimas. Mūsų gimnazijai atstovavo projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja J. Garbauskienė ir darbo grupės narės - informacinių technologijų mokytoja A. Fjellbirkeland ir lietuvių kalbos mokytoja J. Gutmanienė.

Atvykusios į Atėnus, skubėjome susipažinti su šiuo miestu, garsėjančiu savo praeitimi. Daugybė siaurų, nuožulnių gatvelių, geltoni taksi ir motoroleriai, suvenyrų parduotuvėlės ir daugybė kavinių – toks pirmasis įspūdis. Lydimos geranoriškai nusiteikusių graikų apžiūrėjome senamiestį, vakare pasigėrėjome ant kalvos stūksančiu įspūdingai apšviestu Akropoliu. Kitą dieną aplankėme Valstybinį archeologijos muziejų, kuriame demonstruojamas įvairių amžių Graikijos menas. Užkopėme ant kalvos viršūnės, kur buvo įsikūręs Akropolis. Nuo kalvos atsiveria įspūdingas Atėnų vaizdas, papėdėje matyti antikinio teatro, Jupiterio šventyklos liekanos, olimpinis stadionas.

Iš Atėnų keliavome į Trikalą, kur vyko pagrindiniai projekto užsiėmimai. Besižvalgant pro autobusiuko langą, gėrintis besikeičiančiais vaizdais, alyvmedžių plantacijomis, kalnais, neprailgo ir kone 5 val. trukusi kelionė. Trikaloje mus su kolegomis iš Rumunijos, Turkijos ir Lenkijos svetingai priėmė Trikalos technikos mokyklos kolektyvo atstovai. Kaip įprasta projektų mobilumų metu buvome pakviesti į miesto Meriją. Miesto Rotušėje energinga graikė, pasakų kūrėja, papasakojo ir pademonstravo, kaip vaikai kartu su tėvais kuria pasakas. Pabuvome jos mokiniais, graikiškai sudainavome eiliuotą pasaką apie vilką, įsimylėjusį avelę. Kiti graikai mokytojai pasidalino savo patirtimi, kaip taiko neformalaus ugdymo metodus siekdami kelti mokinių motyvaciją, mokydami bendradarbiauti. Mums jie   parodė ir papasakojo, kaip neformalioje aplinkoje (muziejuje-mečetėje, miesto senamiestyje, malūne) veda pamokas, kaip taiko informacines technologijas, įrankius. Susitikimo metu buvo diskutuojama apie kitas projekto veiklas, informacijos sklaidą ir jos perteikimo formas.

Dvi dienas praleidusios Trikaloje, aplankėme Meteorą – kopėme į uolas, ant kurių įsikūrę 6 veikiantys vienuolynai. Užburiantis gamtos grožis, nepakartojami vaizdai buvo tarsi dar viena dovana atsisveikinant su svetingais kolegomis iš Trikalos. Išsiskirdami nesakėme sudie, nes jau rugpjūčio mėnesį susitiksime Lietuvoje.

Grįžome iš kelionės kupinos įspūdžių ir planų, kaip perteiksime savo kolegoms tai, ką pamatėme, kaip vykdysime projekto veiklas ir ruošimės priimti svečius savo gimnazijoje.

Projekto pristatymas čia.

J. Gutmanienė

Paramos sąskaita: LT 277182100000142866

Skirkite 1,2% pajamų