Apie gimnaziją

Mūsų vizija:

Atvira kaitai, motyvuojanti ir teikianti kokybiškas švietimo paslaugas gimnazija.

Mūsų misija:

Teikti kokybišką ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį ir vidurinį formalųjį ugdymą ir neformalųjį vaikų švietimą ir ugdyti kompetencijas, būtinas šiuolaikinėje visuomenėje.

moodle

Naudojames TAMO

Online logo

emokykla-logo

vimeo-logo

LAMA BPO logo

AIKOS

Smm logo

ptvf logo

esfa viešinimas

Patyciu dezute

Tarptautinis projektas pagal Erasmus+ programą ,,Atverkime duris neformaliam ugdymui”,  kurį vykdo 8 institucijos (3 Rumunijos ir po vieną iš Graikijos, Nyderlandų, Lenkijos, Turkijos ir mūsų Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija), baigė savo pirmuosius veiklos metus. Didžiausias dėmesys projekto metu skiriamas neformalių ugdymo metodų taikymui formaliajame ugdyme, naujo pedagogų požiūrio į nemotyvuotus mokinius formavimui, bendravimui ir bendradarbiavimui, pasidalinimui gerąja patirtimi, užsienio kalbos ir IKT įgūdžių tobulinimui, kultūriniam tobulėjimui.

Jau įvyko du partnerių susitikimai. Vienas vyko Nyderlanduose, kur partneriai iš suaugusių mokymo organizacijos QUARTER MEDIATION pravedė mokytojų kvalifikacijos kėlimo kursus tema ,,Kaip naudoti neformalius ugdymo metodus formaliajame ugdyme”. Kitas partnerių susitikimas vyko Graikijoje, Trikaloje, kur pagrindinis dėmesys buvo skiriamas IKT panaudojimui ugdymo procese.

Į trečiąjį susitikimą Lietuvoje atvyko 17 projekto dalyvių. Šio susitikimo pagrindinis tikslas buvo tarpinės ataskaitos rašymas ir antrojo projekto etapo veiklų ir darbų planavimas.

Pirmąją vizito dieną gimnazijoje visus pasitiko ir pasveikino direktorius Alvydas Kirvėla bei projekto darbo grupė ir kiti mokytojai, aprodė mokyklą, kabinetus ir muziejų. Svečius taip pat maloniai priėmė Anykščių miesto Meras Tubis ir švietimo skyriaus vedėja Vida Dičiūnaitė. Projekto dalyviai lankėsi Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje, kur informacinių technologijų mokytoja Loreta Daugėlienė kartu su savo mokiniais parodė, kaip vyksta robotikos užsiėmimai, bei vaikų darželyje „Spindulėlis”, kur svečiai buvo supažindinti su vaikų ankstyvuoju ugdymu. Po to nuvykome į Niūronis, kur projekto dalyviai mokėsi kepti duoną, jodinėjo arkliais (šią dovaną jie gavo iš Mero).

Antrąją vizito dieną svečiams suteikėme galimybę aplankyti mūsų sostinę Vilnių, pasigrožėti jo senamiesčiu, bažnyčiomis, bei Trakus, kur visi galėjo paragauti tradicinių karaimų kibinų.

Trečiosios dienos rytą projekto dalyviai įkopė į Anykščių bažnyčios bokštą, pasigrožėjo Anykščių miesto ir jo apylinkių vaizdais ir išvyko į Svėdasus, kur rimtai kibo į darbą – diskutavo apie būsimus vizitus, aptarė atliktus darbus ir suplanavo tolimesnes veiklas, rašė tarpinę projekto ataskaitą.

Susitikimo metu visi nestokojo geros nuotaikos, energijos ir naujų idėjų. Nekantriai laukiame sekančio susitikimo Turkijoje.

Jolanta Garbauskienė, projekto Lietuvoje koordinatorė

Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija

SAM 3425 5 9  14 24  SAM 3434

Paramos sąskaita: LT 277182100000142866