Vytautas Balaišis (I laidos abiturientas) - VU vokiečių kalbos dėstytojas, vokiečių kalbos katedros vedėjas. Tyrinėjo baltų-germanų kalbų senosios leksikos santykius, parašė apie 40 mokslinių straipsnių, sudarė ir išleido dviejų tomų, Lietuvių-vokiečių žodyną, rašė vadovėlius.

Alma Gudonytė (II laida) - buvo socialinių mokslų daktarė, Pedagogikos instituto dendradarbė. Rašė vadovėlius, rengė metodinę medžiagą mokytojams, rūpinosi M. ir J. Šlapelių palikimu, vadovavo įsteigtam muziejui. (Jos senelė - Jurgio Šlapelio sesuo).

Juozas Vilutis (II laida) - filologas, VU dėstytojas.

Julius Gajauskas (II laida) - VGTU docentas.

Gajus Gimbutis (II laida) - KTU profesorius, šiluminės energetikos katedros vedėjas. Studentams skaitė šilumos ir masės mainų, šilumos transformacijos ir kt. kursus. Jam priklauso keturi išradimai iš šaldymo ir šiluminės technikos.

Jonas Gikys (III laida) - Technikos mokslų daktaras. Matematikos ir informatikos instituto dendradarbis. Buvo aktyvus ir produktyvus mokslininkas.

Vytautas Vanagas (III laida) - Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto tekstologijos skyriaus vadovas, humanitarinių mokslų daktaras.

Pranas Račkus (III laida) - poetas.

Vaclovas Buitvydas (IV laida) - biologijos mokslų daktaras, Vetarinarijos instituto mokslinis bendradarbis.

Bronius Kurkulis (IV laida) - Vyriausiosios enciklopedijų redakcijos atsakingas sekretorius, redakcinės kolegijos pirmininko pavaduotojas.

Gvidas Kazlauskas (IV laida) - technikos mokslų daktaras, LŽŪU decentas.

Stasys Mikelionis (V laida) - architektas, paruošęs Trakų pilies restauracijos projektą, kuris vykdomas iki šiol. Architektūros mokslų kandidatas, architektas-restauratorius, architektas istorikas. Paršė knygą „Trakų salos pilis“.

Stefanija Žemaitytė-Laučiuvienė (V laida) - Veterinarijos akademijos Gyvulininkystės katedros docentė.

Vaclovas Merkys (VI laida) - medžio drožėjas, tapytojas, tautodailininkų sąjungos narys. 700 medžio drožinių.

Juozas Davainis (VI laida) - tautodailininkas.

Juozas Lapienis (IX laida) - mokslininkas, biologas, pedagogas. Veterinarijos akademijos docentas. „Vaižganto skaitymų“ Svėdasuose rengėjas.

Valerija Zovytė-Bražienė (IX laida) - biologijos mokslų daktarė, Biochemijos instituto mokslinė bendradarbė.

Vidmantas Dikinis (XIII laida) - chemijos mokslų daktaras. Chemijos instituto bendradarbis.

Bronislavas Šalkus - fizinių mokslų daktaras, VPU Gamtos mokslų fakulteto dekanas. Trijų išradimų bendraautoris.

Juozas Banys - (XIV laida) - geologijos instituto mokslinis bendradarbis.

Aleksandras Tarabilda (XX laida) - skulptorius.

Jonas Niaura (XIV laida) - ekonomistas, socialinių mokslų daktaras. Buvo Lietuvos banko valdybos pirmininko konsultantas. Nuo 2006 m. VU Ekonomikos fakulteto Finansų ir kredito katedros docentas.

Alma Deveikytė-Valantinienė (XXV laida) - radijo žurnalistė, „Klasika“ kūrybinės grupės narė.

Rimgaudas Mickus (XXVI laida) - kariškis, verslininkas, vadovas. Dirbo Lietuvos VRM Šiaulių sukarintos priešgaisrinės dalies viršininku. Dabar UAB „Nislita“ direktorius (krovos ir kėlimo įranga, darbo saugos priemonės).

Julius Auglys (XXXIV laida) - biologas, Krekenavos regioninis parkas.

Renata Kovaitė-Rinkauskienė (XXXVII laida) - Užsienio reikalų ministerija, Prekybos politikos departamentas, 133 komiteto skyriaus patarėja.

Elona Jakniūnaitė-Bagdanavičienė (XXXVIII laida) - Švietimo ir mokslo ministerijos Ryšių su visuomene skyriaus vedėja.

Audrius Čečys (XLII laida) - VU Gamtos mokslų fakulteto dėstytojas, mokslų daktaras.

Algis Ramanauskas (XLII laida) - Divizijos generolo Stasio Raštikio puskarininkių mokyklos Mokymo skyriaus Lyderio ugdymo poskyrio viršininkas. Dalyvavo misijose Kroatijoje, Bosnijoje (2 kartus), Irake.

Karolis Morkūnas (L laida) - KASP Vyčio apygardos 5 rinktinės 501 būrio pėstininkų kuopos vadas. Dalyvavo misijose Kosove ir Irake.

Atestatus su pagyrimu gavo:

Putrimas Evaldas - LIV laida, 2002 m.

Knieža Aivaras - LVII laida, 2005 m.

Putrimas Paulius - LX laida, 2008 m.

Deveikytė Sigita - LX laida, 2008 m.

Rancevas Adomas - LXI laida, 2009 m.

Paramos sąskaita: LT284010043100060126

Skirkite 2% pajamų

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

SWScan0000400251