1200x750 2   Kviečiame mokinius, mokytojus ir visą bendruomenę sudalyvauti balandžio 25 d. Atliekų kultūros egzamine.
   Šiais metais vyksiančio egzamino klausimai bus parengti trims skirtingoms amžiaus grupėms: 1–4 klasių moksleiviams, 5-10 klasių moksleiviams bei 11 klasių moksleiviams ir vyresniems dalyviams.

Laikyti egzaminą galėsite jums patogiu metu nuo 9.00 iki 18.00 val., balandžio 25 dieną prisijungę prie internetinės svetainės https://egzaminas.atliekukultura.lt/. Kaip ir ankstesniais metais registruotis Egzaminui reikės tik naujiems dalyviams – jiems puslapyje bus sukuriama asmeninė paskyra, kurioje galėsite matyti savo rezultatus ir atsisiųsti diplomą. Egzamine jau dalyvavę asmenys be registracijos galės iš karto prisijungti prie asmeninės paskyros naudodami tuos pačius prisijungimo duomenis, o juos pamiršus reikės tik paspausti „priminti slaptažodį“.

Egzaminą sudaro uždaro tipo testo klausimai, parengiami kiekvienai egzamino dalyvių grupei atskirai:

• 1–4 klasių moksleiviams, testą sudaro 15 klausimų;
  • 5–10 klasių moksleiviams, testą sudaro 20 klausimų;
  • 11 klasių ir vyresniems dalyviams, testą sudaro 20 klausimų.

Nors egzaminas skirtas žinioms pasitikrinti ir pagilinti, geriausiai pasirodę dalyviai kaip ir kasmet bus apdovanoti šauniais rėmėjų įsiteigtais prizais. Pagrindinis prizas – elektrinis dviratis „E-City COREST Salley“ atiteks geriausių rezultatų pasiekusiam „Atliekų kultūros“ egzamino dalyviui. Daugiau informacijos apie prizus galite rasti čia:  https://egzaminas.atliekukultura.lt/prizai/